Súťaž o kuchynských pomocníkov Delimano Brava

Vianočné sviatky sa nezadržateľne blížia. Aby sme vám uľahčili prácu v kuchyni, pripravili sme súťaž o dvoch skvelých pomocníkov obľúbenej značky Delimano.  Kuchynský pomocník 5v1 Brava Delimano a Univerzálna škrabka 3v1 Delimano Brava.

Súťaž o kuchynských pomocníkov Delimano Brava

Súťažná úloha je jednoduchá: Vyberte si jeden kuchynský spotrebič Delimano (klik na Delimano e-shop), ktorý by ste si želali nájsť pod vianočným stromčekom a napíšte jeho názov do súťažného postu na našom facebooku. (Dajte si pozor, želania sa niekedy plnia!)

Odmeníme dvoch súťažiacich, každý získa jednu cenu. Súťaží sa do 15. 12. 2019. Na súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží

Kto vyhral?

Súťažili ste o 2 ceny, tu sú mená výhercov:

Martina Dancurova – Kuchynský pomocník 5v1 Brava Delimano
Pavol Januška – Univerzálna škrabka 3v1 Delimano Brava.

Aby to bolo jednoznačné, výhercovia dostali od nás za súťažný príspevok srdiečko :).
Prosíme výhercov aby sa ozvali do správy na Facebooku 

 

 

Prineste do kuchyne najnovšie trendy a skutočnú radosť z varenia

Varenie môže byť jednoduchšie a radostnejšie zároveň. Delimano riad predstavuje spojenie štýlového dizajnu a najnovších technológií. Špeciálny nepriľnavý povrch umožňuje zdravú prípravu jedál len s kvapkou oleja. Hrnce, panvice, pekáče aj woky sú zároveň odolné a energeticky úsporné, vďaka čomu pripravíte jedlo rýchlejšie a lacnešie. Navyše sú vhodné na použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných.

Okrem klasického riadu ponúka značka Delimano aj tlakové hrnce a kuchynské spotrebiče – extraktory, smoothie mixéry, zmzlinovače, odšťavovače, multifunkčné hrnce a mnoho ďalších praktických pomôcok do kuchyne. Delimano, to je zdravé varenie, z ktorého budete mať radosť.

Súťaž prebieha na našom facebookovom profile