Rodinné ale aj luxusné wellness pobyty, firemné akcie, letné aj zimné dovolenky tak na Slovensku ako aj v zahraničí za neodolateľne nízke ceny čakajú len na vás.

KATEGÓRIE  Pobyty a ubytovanieWellness  |  Letenky

Náš tip: Ak ste nenašli tovar ktorý hľadáte skúste pozrieť v Zozname obchodov alebo vyskúšajte Heureka.sk ktorá vám tiež pomôže nájsť výhodnú cenu:

Silvester v Budapešti-4*Marmara na pelikan.sk

s bufetovými raňajkami od 209 EUR
Silvester v Budapešti-4*Marmara na pelikan.sk. Oslava Nového roku v Budapešti s ubytovaním 4*hoteli Marmara s bufetovými raňajkami od 209 EUR za 2 osoby.  

Zľava -40% na letecký zájazd do Londýna od CK DAKA

Spoznajte Londýn so sprievodcom!
Hlavné mesto Spojeného kráľovstva vašimi očami. Spoznávajte Londýn so sprievodcom! Ubytovanie v hoteli na 3 noci s raňajkami. Spoznajte Londýn so sprievodcom! Ubytovanie v hoteli na 3 noci s raňajkami. V cene je zahrnuté: • letenka Ryanair: Bratislava – Londýn – Bratislava vrátane všetkých poplatkov • 1x príručná batožina do 10 kg (max …

Celá Európa za perfektné ceny leteniek z Viedne od 19€

Letenky od 19€ na pelikan.sk
Letisko Schwechat sa opäť objavilo v dvadsiatke najlepších svetových letísk pre rok 2019. Vôbec sa nečudujeme. Nové linky neustále pribúdajú a ceny sú veľmi atraktívne. Od januára do septembra 2019 dokonca narástol počet cestujúcich z Viedne o 19,5 percent. Z Viedne odletelo v roku 2018 spolu viac ako 27 miliónov …

Zľava, výpredaj, akcia

TopVýpredaje.sk Váš monitor výhodných nákupov
Nenašli ste čo ste hľadali? Pozrite sa do zoznam obchodov kde vyberáme e-shopy ktoré pravideľne ponúkajú výpredaj na predávaný tovar. Aktuálne zľavy na tovar si môžete pozriet aj v letákoch obchodných domov, predajní a e-shopov. Prajeme vám príjemné a výhodné nakupovanie!