Celá Európa za perfektné ceny leteniek z Viedne od 19€

Letenky od 19€ na pelikan.sk

Letisko Schwechat sa opäť objavilo v dvadsiatke najlepších svetových letísk pre rok 2019. Vôbec sa nečudujeme. Nové linky neustále pribúdajú a ceny sú veľmi atraktívne. Od januára do septembra 2019 dokonca narástol počet cestujúcich z Viedne o 19,5 percent.

Z Viedne odletelo v roku 2018 spolu viac ako 27 miliónov ľudí, rok 2019 bude zrejme ešte silnejší, predpokladá sa, že pokorí počet 30 miliónov. Vyberať si môžeme z približne 110 leteckých spoločností, a to nie je málo. Letenky do najvyhľadávanejších miest Európy sa veľmi často pohybujú v cenových hladinách od 20 do 50 eur.

Viedeň je veľmi obľúbené letisko Slovákov. Letná sezóna bola v predaji leteniek na Pelikáne absolútne najsilnejšou v počte cestujúcich.

Prečo sa oplatí rezervovať cez Pelikán

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí.