Ak prerábaš alebo zariaďuješ svoju domácnosť, zveľaďuješ alebo staráš sa o svoju záhradu, rád sedíš so svojim priateľmi na terase a griluješ, alebo sa venuješ iným podobným aktivitám, využi celý rad zliav na tovar a služby v tejto sekcii.

KATEGÓRIE  Náradie a kosačky  |  Stavebný materiál  |  Bazény  |  Záhrada

Náš tip: Ak ste nenašli tovar ktorý hľadáte skúste pozrieť v Zozname obchodov alebo vyskúšajte Heureka.sk ktorá vám tiež pomôže nájsť výhodnú cenu:

Návrh kúpeľne alebo kuchyne ZADARMO

Akcia platí od 19. 9. 2022 do odvolania
Radi by ste si nechali spracovať iba návrh, ale nákup tovaru z najrôznejších dôvodov ešte odkladáte? Nevadí. Teraz získate návrh vašej novej kúpeľne alebo kuchyne ZADARMO. Podmienky akcie: Platí pre nových zákazníkov.  ZADARMO obdržíte 1 návrh kúpeľne / WC a 1 návrh kuchyne. Pri každom návrhu je možná len jedna zmena. …

Tovar a služby do domácnosti a záhrady za výhodné, zľavnené ceny

ZľavaDňa – Cestovanie, zážitky a služby za najlepšie ceny
Vyberte si z množstva zliav v kategórii: Dom a záhrada. Nábytok, doplnky do interiéru. Služby bytových architektov. Doplnky do exteriéru a záhrady. Pozrite si aktuálne ponuky na ZľavaDňa. ZľavaDňa – Cestovanie, zážitky a služby za najlepšie ceny ZľavaDňa je už 8 rokov jednotka v zľavách na Slovensku. Na ZľavaDňa nájdete každý …

Zľava, výpredaj, akcia

TopVýpredaje.sk Váš monitor výhodných nákupov
Nenašli ste čo ste hľadali? Pozrite sa do zoznam obchodov kde vyberáme e-shopy ktoré pravideľne ponúkajú výpredaj na predávaný tovar. Aktuálne zľavy na tovar si môžete pozriet aj v letákoch obchodných domov, predajní a e-shopov. Prajeme vám príjemné a výhodné nakupovanie!