Súťaž o Persil Discs, prvé štvorkomorové kapsuly na pranie

Starostlivosť o oblečenie dokáže byť skutočnou alchýmiou. Každý jeden kúsok môže časom stratiť žiarivú farbu, pôvodný tvar či sviežosť z neho pominie skôr, ako ho uložíme na poličku. Spoločnosť Henkel Slovensko preto prináša unikátnu novinku, s ktorou bude o  šatník vždy dokonalo postarané. Persil Discs 4in1 – inovatívne a vôbec prvé štvorkomorové kapsuly na pranie – ukrývajú v sebe skutočnú čistiacu silu a všetky funkcie na zachovanie pôvodného stavu oblečenia.

Oblečenie odzrkadľuje všetky aktivity, s ktorými sa počas dňa stretneme. V koši na pranie tak končí hromada špinavých a prepotených tričiek, svetrov, košieľ. Spoločnosť Henkel Slovensko teraz prináša na trh novinku s jedinečnou technológiou, ktorá sa popasuje s nečistotami aj opotrebovaním oblečenia. Štvorkomorové kapsuly Persil Discs 4in1 sú synonymom dokonalej starostlivosti a šetrenia času.

Persil Discs sú vôbec prvé štvorkomorové pracie kapsuly na trhu. Každá komora v sebe ukrýva jednu funkciu, ktorá pomáha udržiavať oblečenie stále v rovnako dobrej kondícii, ako keď ste ho kúpili. V jednej komore je unikátna zmes enzýmov, ktorá si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami a nečistotami. Druhá obsahuje účinné polyméry a tie dokážu rozjasniť oblečenie až o 50%. Súčasťou tretej komory sú vonné zmesi, ktoré sú zárukou dlhotrvajúcej sviežosti. Posledná – štvrtá komora – sa stará o vlákna a zachováva pôvodný stav oblečenia.

Súťaž o Persil Discs, prvé štvorkomorové kapsuly na pranie

Súťaž

Súťažná úloha je jednoduchá: Nájdite a spočítajte všetky vajíčka s logom TOPvýpredaje.sk a výsledné číslo napíšte do súťažného postu na našom facebooku.

Odmeníme jedného súťažiaceho. Súťaží sa do 30. 04. 2020. Na súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží

 

Súťaž prebieha na našom facebookovom profile