Súťaž o kuchynského pomocníka 5v1 Brava Delimano

Pripravili sme súťaž o skvelého pomocníka obľúbenej značky Delimano.  Kuchynský pomocník 5v1 Brava Delimano. Jediný pomocník na prípravu ovocných a zeleninových nápojov, ktorý budete potrebovať. Obsahuje odšťavovač na čerstvý džús, šejker na chutné kokteily, spiralizér na zdravé zeleninové špagety, strúhadlo na rýchlu prípravu, odmerku a čistiacu kefku. Všetko, čo potrebujete v jednom pomocníkovi!

kuchynský pomocník 5v1 Brava Delimano

Súťažná úloha je jednoduchá: Napíšte nám do súťažného príspevku na Facebooku prvú vec na ktorú by ste výhru použili.

Výhrou v súťaži je kuchynský pomocník 5v1 Brava Delimano. Odmeníme jedného súťažiaceho. Súťaží sa do 31. 03. 2021. Na súťaž sa vzťahujú Všeobecné pravidlá súťaží

 

Prineste do kuchyne najnovšie trendy a skutočnú radosť z varenia

Varenie môže byť jednoduchšie a radostnejšie zároveň. Delimano riad predstavuje spojenie štýlového dizajnu a najnovších technológií. Špeciálny nepriľnavý povrch umožňuje zdravú prípravu jedál len s kvapkou oleja. Hrnce, panvice, pekáče aj woky sú zároveň odolné a energeticky úsporné, vďaka čomu pripravíte jedlo rýchlejšie a lacnešie. Navyše sú vhodné na použitie na všetkých typoch sporákov, vrátane indukčných.

Okrem klasického riadu ponúka značka Delimano aj tlakové hrnce a kuchynské spotrebiče – extraktory, smoothie mixéry, zmzlinovače, odšťavovače, multifunkčné hrnce a mnoho ďalších praktických pomôcok do kuchyne. Delimano, to je zdravé varenie, z ktorého budete mať radosť.

Súťaž prebieha na našom facebookovom profile