Moc faktov so zľavou 25% na PantaRhei.sk

Akcia platí do 31. 08. 2022

Okrem diskusií, série článkov a workshopov bude Panta Rhei svojim zákazníkom ponúkať knihy týkajúce sa kritického myslenia so zľavou. Do konca augusta si tak so zľavou 25% môžete zakúpiť knihu Moc faktov v našom e-shope aj vo všetkých kníhkupectvách.

Na základné otázky o našej planéte, napr. koľko percent populácie žije v extrémnej chudobe, akým tempom rastie počet obyvateľov, aká je úroveň vzdelávania, aký násilný je náš svet, ako nás ohrozujú klimatické zmeny, odpovedá väčšina ľudí nesprávne. Mnohí sa v odhadoch sa mýlia do takej miery, že odpovede učiteľov, novinárov, investičných bankárov a hoci aj laureátov Nobelovej ceny by dosiahli horšie výsledky ako úplne náhodné odpovede šimpanzov.

Hans Rosling, švédsky lekár, vedec, profesor medzinárodného zdravia a fenomén globálnych konferencií na TED-e, spolu so svojimi spolupracovníkmi ponúka čitateľom revolučne nové vysvetlenie tohto javu. Odhaľuje desať inštinktov, ktoré ovplyvňujú náš pohľad na svet – od tendencie rozdeľovať svet na dva tábory (zvyčajne na my a oni), cez spôsob, ako vnímame správy z médií, až po to, ako vnímame pokrok (sme presvedčení, že svet speje k horšiemu).

Moc faktov so zľavou 25% na PantaRhei.sk